امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۱۴:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165808
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۲۶
تعداد بازدید: 207
به گزارش پیروان مــوعــود؛ «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی اعلام کرد: آمریکا از اراده سیاسی لازم برای نقش ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ «بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی اعلام کرد: آمریکا از اراده سیاسی لازم برای نقش آفرینی در راستای پایان بحران سوریه برخوردار نیست.

بر اساس این گزارش، وی در همین ارتباط اظهار داشت: واشنگتن تمایلی به پایان بحران سوریه ندارد.

الجعفری با اشاره به اقدام آمریکا در بمباران مواضع ارتش سوریه در دیرالزور، گفت: آمریکا در ظاهر از گروه های مسلح می خواهد تا اقدامات خشونت آمیز در سوریه را کنار بگذارند و در عین حال به صورت کاملا آشکارا به بمباران مواضع ارتش سوریه مبادرت می کند و به داعش اجازه می دهد تا بر بعضی از مناطق سیطره یابد.

نماینده دائم سوریه در سازمان ملل با بیان اینکه سیاست های آمریکا در قبال سوریه و منطقه دوگانه است، گفت: گفته های آمریکایی ها با عمل آنها هم‌خوانی ندارد. آمریکا به بندهای توافق آتش بس با روسیه عمل نمی کند.

الجعفری همچنین تصریح کرد: جنگ تحمیل شده به سوریه از سوی برخی کشورها دیگر غیرمستقیم نیست؛ ترکیه از شمال وارد اراضی سوری شد؛ اسرائیل از جنوب و آمریکا نیز در شرق، پایگاه های ارتش را بمباران کرد.

منبع: مهر

آخرین اخبار
پربازدید ها