امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۷:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16581
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 227
پژمان لشکری پور تهیه کننده مجموعه «کلاکت» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تولید فیلم گفت: برای تولید فیلم کوتاه برنامه‌هایی داشتم ...

پژمان لشکری پور تهیه کننده مجموعه «کلاکت» در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس درباره تولید فیلم گفت: برای تولید فیلم کوتاه برنامه‌هایی داشتم که متاسفانه به دلیل محدودیت مالی سازمان در سال 91 نتوانستیم تولید داشته باشیم اما صحبت‌های با نهادهای مختلف از جمله انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس، انجمن سینمای جوانان، شهرداری صحبت هایی شده است امیدواریم به نتیجه برسد.

وی درباره پخش مداوم برنامه کلاکت نیز توضیح داد: برنامه «کلاکت» ویژه فیلم‌ها کوتاه در شبکه نمایش دارای کنداکتور شد. 10 ماه از پخش این مجموعه می‌گذرد و توانستیم فیلم‌های متعدد از فیلمسازان سراسر کشور را در قالب این برنامه پخش کنیم .

وی در ادامه توضیح داد: سه شنبه 4 تیرماه صدمین برنامه این مجموعه از شبکه نمایش پخش خواهد شد و تاکنون بالغ بر 120 فیلم کوتاه با برنامه مشخص از این شبکه پخش شده است تلاش کردیم تا در مناسبت‌های مختلف حتی در سبد نوروزی نیز نمایش فیلم کوتاه به صورت مستمر داشته باشیم که در حوزه فیلم کوتاه اتفاق فرخنده و میمونی است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار