امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۲۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165850
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۲۵
تعداد بازدید: 167
به گزارش پیروان مــوعــود؛ رسانه های نزدیک به تروریست ها از درگیری میان گروه های مخالف (تروریست ها) و حمله به پایگاه های یکدیگر خبر دادند. به غنیمت ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ رسانه های نزدیک به تروریست ها از درگیری میان گروه های مخالف (تروریست ها) و حمله به پایگاه های یکدیگر خبر دادند.

به غنیمت گرفته شدن تجهیزات ارسالی گروه تروریستی جیش الاسلام توسط دیگر گروه ترویستی یعنی جبهه النصره بخشی دیگر از اختلاف های تروریست ها را آشکار کرد.
سخنگوی رسمی گروه تروریستی جیش الاسلام، جبهه النصره را به مصادره تجهیزات نظامی اعزامی این گروه به سوی غوطه شرقی دمشق متهم کرد.
حمزه بیرقدار در پیامی توییتری نوشت: مصادره کمک ها و تجهیزات از سوی النصره درحالی انجام می شود که درگیری ها با ارتش سوریه در غوطه شرقی و بویژه حوش نصری به شدت در جریان است.
وی به مبدا و طرف تامین کننده این تجهیزات نظامی اشاره ای نکرد.
گروه تروریستی جبهه النصره هنوز درباره این اتهام اظهار نظری نکرده است.
غوطه شرقی دمشق شاهد درگیری های شدید میان ارتش سوریه و تروریست هاست و ارتش سوریه تلاش می کند تا با تنگ تر کردن محاصره این مناطق، تروریست ها را در تنگنای بیشتری قرار دهد.
پیشتر نیز رسانه ها از اختلاف ها میان گروه های تروریستی جیش الفتح و جندالاقصی به عنوان گروه تروریسی جدا شده از این ائتلاف در شمال استان حماه خبر داده بودند. منبع: ایرنا

آخرین اخبار