امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16588
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 89
سامان سالور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان شروع پیش تولید «تمشک» گفت: درحال حاضر سازمان سینمایی موافقت اصولی خود را با صدور پروانه ...

سامان سالور در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص زمان شروع پیش تولید «تمشک» گفت: درحال حاضر سازمان سینمایی موافقت اصولی خود را با صدور پروانه ساخت فیلم اعلام کرده است، انتظاری که انرژی زیادی از ما گرفت اما خوشحالم که «تمشک» به سرنوشت دو فیلمنامه قبلی من دچار نشد.

وی افزود: به احتمال فراوان پس از اصلاحات کوچکی که روی فیلمنامه باید انجام می‌دادیم هفته آینده پروانه ساخت صادر می‌شود و ما هم بلافاصله پیش تولید را آغاز خواهیم کرد.

تهیه‌کننده و کارگردان «تمشک» در خصوص مدت زمان پیش تولید و آغاز فیلمبرداری گفت: حدود 45 روز برای پیش تولید در نظر گرفته شده است و به احتمال فراوان شهریورماه فیلمبرداری را در شمال کشور کلید خواهیم زد.

سالور ادامه داد: فضای فیلمنامه به گونه‌ای است که باید در یک فضای ابری و مه‌آلود و با پوشش پائیزی فیلمبرداری شود و به همین منظور چندین شهر شمالی را به عنوان لوکیشن‌های فیلم مد نظر داریم.

وی که «آمین خواهیم گفت» را در انتظار نمایش دارد در خصوص مضمون فیلم جدیدش گفت: «تمشک» قصه‌ای به شده انسانی دارد، فیلمی اجتماعی است که نسبت به کارهای قبلی‌ام بسیار متفاوت است و بیشتر از اینکه شخصیت‌محور باشد، موضوع محور است.

این کارگردان سینمای ایران خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم فیلمی در اندازه استاندارهای بین‌المللی تولید کنیم و سعی‌ می‌کنیم قصه‌ای سرراست و خوب را برای مخاطب روایت کنیم و بر این قسم خود همچنان استوارم که تماشاچی بیش از همه چیز احساس قصه را دوست داشته باشد.

سالور در خاتمه اظهار داشت: امیدوارم با استفاده از تجربه‌های قبلی بتوانیم فیلم قابل قبولی بسازیم چرا که تنها فیلم شریف و استاندارد ساختن کافی نیست و به نظر می‌رسد به وظایف کارگردان پیگیری و ممارست تا لحظه پایان اکران فیلم هم اضافه شده است و می‌خواهیم انرژی خود را پایان کار تقسیم کنیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها