امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165887
تاریخ انتشار: ۵ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۲۱
تعداد بازدید: 301
به گزارش «پیروان مــوعــود »، سازمان شیعی «حسین کیست؟» در اقدامی نیکو و پسندیده کودکان بی بضاعت تگزاسی را که به دلیل فقر مالی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود »، سازمان شیعی «حسین کیست؟» در اقدامی نیکو و پسندیده کودکان بی بضاعت تگزاسی را که به دلیل فقر مالی در مدارس تحت پوشش مراکز خیریه ثبت نام کرده بودند، مورد تفقد قرار داد و علاوه بر میزبانی از آنان، هدایایی را به رسم یادبود به آنان اهداء نمود.

اعضای داوطلب این سازمان شیعی اوائل هفته گذشته با اطعام دانش آموزان بی بضاعت اهل تگزاس، حمایت خود را از این کودکان اعلام کردند.

این کودکان به دلیل کمبود مالی در مدارس رایگانی که تحت پوشش مراکز خیریه هستند ثبت نام کرده بودند و سازمان شیعی «حسین کیست؟» نیز پس از شناسایی آنان، با برگزاری جشنی از آنان دعوت به عمل آورد و با اجرای برنامه های شاد و مفرّح، لحظات به یاد ماندنی ای را برای آنان رقم زدند.

همچنین این سازمان شیعی در اقدامی فرهنگی، به اهدای کتب به این کودکان پرداخت و این دانش آموزان می توانستند کتب مختلفی را که این سازمان برای آنها تهیه کرده بود، انتخاب و با خود به منازلشان ببرند.

سازمان شیعی «حسین کیست؟» که در سرتاسر دنیا دارای شعبه است و کار خود را در سال ۲۰۱۲ میلادی و با تلاش تعدادی از جوانان لندنی آغاز کرد، رسالت خود را معرفی شخصیت و جایگاه حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) از طریق شیوه های غیرمستقیم و با انجام امور عام المنفعه می داند.
آخرین اخبار
پربازدید ها