امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165940
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 301
به گزارش پیروان مــوعــود؛ وزارت کشور در این مورد توضیح داد که سه تن از بازداشت شدگان در اسپانیا و در شهرهای بارسلون و شهر جنوبی ملیا دستگیر ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ وزارت کشور در این مورد توضیح داد که سه تن از بازداشت شدگان در اسپانیا و در شهرهای بارسلون و شهر جنوبی ملیا دستگیر شدند و دو نفر دیگر نیز در ووپرتال آلمان و بروکسل بلژیک در دام پلیس افتادند.

بر اساس این گزارش، افراد دستگیر شده یک شبکه کاملا سازمان یافته را تشکیل می دادند که بر اساس دستورات گروه تروریستی داعش، از طریق کانال های مختلف اینترنتی اقدام می کردند.
وزارت کشور ادامه داد که آنها یک صفحه فیسبوک به نام «اسلام» به زبان اسپانیولی داشتند که از سوی دستگیرشدگان در آلمان و بلژیک مدیریت می شد و نقطه مشترک همه آنها بود.
این وزارتخانه تصریح کرد، این صفحه دارای 32 هزار و 500 هوادار است و نشریات آنها که عمدتا به زبان اسپانیولی می باشد به بهانه گسترش محتوای مذهبی، پیام ها و نظرات شخصی جنگجویان افراطی و اقداماتی که داعش انجام می داد را نیز منتشر می کردند.
بر اساس تحقیقات صورت گرفته، این گروه سعی در تحریک به ارتکاب حملات تروریستی و اجرای آگاهانه «ترور اطلاعاتی» را داشت. منبع: ایرنا

آخرین اخبار
پربازدید ها