امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165950
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۱۵
تعداد بازدید: 238
به گزارش «شيعه نيوز»، مدیریت فیسبوک با ارسال پیام های خصوصی به ادمین صفحه العالم در فیسبوک عنوان کرد که پست های منتشر شده علیه آل سعود با ...

به گزارش «شيعه نيوز»، مدیریت فیسبوک با ارسال پیام های خصوصی به ادمین صفحه العالم در فیسبوک عنوان کرد که پست های منتشر شده علیه آل سعود با سیاست های این شبکه اجتماعی تعارض دارد.

این برای سومین بار طی یک هفته اخیر است که فیسبوک به خاطر انتشار مطالب ضد سعودی به صفحه العالم در این شبکه هشدار می دهد و مطالب را از صفحه اختصاصی العالم حذف می کند.
این درحالی است که کاربران سعودی مطالب مختلفی علیه جمهوری اسلامی ایران در فیسبوک منتشر می کنند که مدیریت این سایت اقدامی برای حذف این مطالب نکرده است.
کاربران شبکه های اجتماعی نیز با انتشار هشتگ FBStopSupportingAlSaud# (فیسبوک حمایت خود را از آل سعود متوقف کن) اعتراض خود نسبت به اقدام مدیریت این شبکه اجتماعی اعلام کردند.

کاربران اجتماعی از این هشتگ در پست های خود و همچنین در کامنت های صفحه موسس فیسبوک مارک زاکربرگ و صفحه رسمی این شبکه اجتماعی به آدرس ذیل منتشر می کنند.
www.facebook.com/zuck

www.facebook.com/facebook
گفتنی است چند ماه پیش محمد بن سلمان جانشین ولیعهد عربستان طی سفری به واشنگتن با مارک زاکربرگ مدیر و موسس فیسبوک دیدار داشته است.

همچنین چند روز پیش نمایندگانی از شرکت فیسبوک با چند وزیر اسرائیلی از جمله گیلعاد اِردان وزیر امور داخلی و آیِلِت شاکِد وزیر امور قضایی (دادگستری) دیدار کردند و شاکد برای چندمین بار از مسئولان فیسبوک خواست که به تلاش های خود برای کنترل مطالب صفحات این شبکه اجتماعی بیش از پیش ادامه بدهند.
 

آخرین اخبار
پربازدید ها