امروز : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۱۲:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 165951
تاریخ انتشار: ۸ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۱۵
تعداد بازدید: 242
به گزارش «پیروان موعود»، الزیانی در گفتگو با روزنامه الحیات با تاکید بر اینکه با لبنان به شیوه دیگری غیر از حزب الله برخورد می کنیم و ملت ...

به گزارش «پیروان موعود»، الزیانی در گفتگو با روزنامه الحیات با تاکید بر اینکه با لبنان به شیوه دیگری غیر از حزب الله برخورد می کنیم و ملت لبنان ملتی عربی و ریشه دار هستند، اظهار کرد: امیدواریم بحران ریاست جمهوری لبنان از طریق انتخاب رئیس جمهور حل شود.

وی در این گفتگو از ایران خواست تا آنچه «تغییر رفتار در منطقه و عدم مداخله درامور داخلی کشورها» خواند، دست بردارد و تاکید کرد که لازم است کشورهای منطقه به ثباتی که شکوفایی ملت های آنها را تامین کنند، برسند.

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس درباره انتقاداتی که از کشورهای این شورا در خصوص نحوره برخورد با جنبه انسانی بحران سوریه می شود، ادعا کرد: فخرفروشی نکردن به کارهایی که انجام می دهیم، جزو اصول و ارزش های ما است.

وی با تاکید بر اینکه امنیت یمن بخش لاینفک امنیت کشورهای شورای همکاری خلیج فارس است، بر تمایل کشورهای خلیج فاری برای حل مسالمت آمیز بحران این کشور تاکید کرد.

الزیانی از حوثی ها خواست تا فرصت دستیابی به راه حل سیاسی در چارچوب قطعنامه ۲۲۱۶  شورای امنیت، طرح شواری همکاری خلیج فارس و نتایج گفتگوهای ملی این کشور را غنیمت بشمارند و تاکید کرد: اولویت کشورهای شورای همکاری خلیج فارس، شهروندان خلیج فارس، آینده، آموزش، امنیت و افزایش فرصت هایش در بازار معرفت است.

آخرین اخبار
پربازدید ها