امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16598
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 111
سیدعلی کاشفی خوانساری، نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: مشغول فراهم کردن ...

سیدعلی کاشفی خوانساری، نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، بیان داشت: مشغول فراهم کردن مجموعه‌ای از نقدهای ادبی و مقالات تئوری ادبیات کودک هستم که به صورت سلسله کتاب‌های کم حجم و به شکل مجموعه در آینده نزدیک به چاپ خواهند رسید.

وی با بیان اینکه این مجموعه کتاب‌ها در قطع جیبی از سوی نشر «حوا» منتشر خواهند شد، اضافه کرد: در فاز نخست تلاش دارم تا 3 عنوان از این مجموعه کتاب‌ها را با عناوینی نظیر «دختران در ادبیات کودک»، «عروسک‌های خدا» و «هفت کتاب، چند نگاه» منتشر کنم.

کاشفی خوانساری ادامه داد: مراحل آماده‌سازی این سه اثر به اتمام رسیده و برای اخذ مجوز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال شده است.

وی افزود: کتاب «دختران در ادبیات کودک»، مجموعه‌ای از سه مقالات بنده است که سال‌های پیش در نشریات تخصصی چاپ شده است که هر کدام به نوعی به نقش و جایگاه دختران در ادبیات کودکان می‌پردازد.

این مترجم ادبیات کودک و نوجوان با بیان اینکه مضمون کتاب «عروسک‌های خدا» و «هفت کتاب، چند نگاه» به نقدهایی بر تعدادی از کتاب‌های ادبیات کودک اختصاص دارد، گفت: این سه آثار تا پایان نیمه اول سال جاری منتشر و روانه بازار نشر می‌شوند.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار