امروز : شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - 2020 July 11
۱۲:۳۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 166
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 442
مهدی میرمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود در خصوص اوضاع بازار رایانه و لپ‌تاپ در آغازین روزهای سال 92 اظهار داشت: پیش ...

مهدی میرمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود در خصوص اوضاع بازار رایانه و لپ‌تاپ در آغازین روزهای سال 92 اظهار داشت: پیش از سال نو سخنگوی مرکز مبادلات ارزی با اعلام ادامه تخصیص ارز به اینمهدی میرمهدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود در خصوص اوضاع بازار رایانه و لپ‌تاپ در آغازین روزهای سال 92 اظهار داشت: پیش از سال نو سخنگوی مرکز مبادلات ارزی با اعلام ادامه تخصیص ارز به این گروه کالایی، کاهش قیمت‌ را وعده داد.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: علاوه بر این تعطیلات 17 روزه عید نیز بر وعده کاهش قیمت‌ها مزید برعلت شده تا هم‌اکنون بازار رایانه، لپ‌تاپ و اقلام IT در بلاتکلیفی به سر برد.

وی ادامه داد: از زمان بازگشایی بازار پس از تعطیلات نوروز، قیمت‌ها نه کاهش و نه افزایش داشته و هنوز بازار روال عادی خود را پیدا نکرده و در بلاتکلیفی است.

میرمهدی افزود: در حال حاضر هنوز خریدهای کلی رایانه و اقلام IT دستگاه‌های دولتی تامین اعتبار نشده و هنوز مصرف کنندگان خرد که اغلب از گروه دانشجو، دانش‌آموز و جوان نیز کاملا وارد تحصیل دوباره نشده‌اند، از مراجعات به بازار کاسته شده است.

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران افزود: از سوی دیگر نیز انتشار خبر اخیر احتمال حذف ارز مرجع بازار را به انتظار فروبرده است و مشتری و فروشنده منتظرند ببیند سرانجام نرخ دلار کاهش یا افزایش خواهد یافت.

میر مهدی خاطر نشان کرد: معمولا روال بازار این گونه است که باید یک هفته پس از 13 روز تعطیلات سپری شود تا یخ بازار آب شود و امسال با توجه به شرایط امیدواریم در اوایل اردیبهشت بازار روال عادی خود را پیدا کند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها