امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16604
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فیلم جدید بسون حال و هوایی اکشن و دلهره‌آور دارد و منتقدان از آن به عنوان اثری در حال و هوای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس فیلم جدید بسون حال و هوایی اکشن و دلهره‌آور دارد و منتقدان از آن به عنوان اثری در حال و هوای «حرفه‌ای» این فیلم‌ساز اسم می‌برند.

«لوسی» یک فیلم علمی تخیلی هم هست و یوهانسن در آن در نقش کاراکتر اصلی بازی خواهد کرد. او یک یک جوان معتاد است که بزودی تبدیل به یک ماشین کشتار جمعی می‌شود.

به نوشته سایت اینترنتی مووی وب، مورگان فریمن در قصه این فیلم در نقش یک پروفسور دانشگاهی ظاهر خواهد شد. او در حال کار بر روی یک سیستم کامپیوتری جدید است

این سیستم بر روی مغز انسان‌ها کار می‌کند و کمک می‌کند تا توانایی‌های آن چند برابر افزایش یابد. زمانی که کاراکتر لوسی (با بازی یوهانسن) وارد ماموریت مهم خود می‌شود. کاراکتر مورگان فریمن نقش مهمی در زندگی او بازی می‌کند.

«لوسی» هم اکنون در مرحله پیش تولید قرار داد و زمان شروع کار فیلم‌برداری آن به صورت رسمی اعلام نشده است. این فیلم اولین کار سینمایی لوک بسون در مقام کارگردان پس از درام سیاسی شرح حال گونه «بانو» در سال 2011 به حساب می‌آید.

این فیلم‌ساز «لوسی» را در شرکت فیلم‌سازی خود یوروپاکراپ تهیه می‌کند و هزینه تولید آن حدود 10 میلیون یورو برآورد شده است. فیلم‌نامه فیلم را نیز خود بسون نوشته است.

مورگان فریمن هم اکنون مشغول بازی در فیلم «برتری» در کنار جانی دپ و کیت مارا است. این فیلم درام علمی تخیلی و اکنش را والی پفیستر کارگردانی می‌کند و برای نمایش عمومی در اواسط ماه آوریل سال 2014 آماده می‌شود.

وی به عنوان صدا پیشه هم با انیمیشن کامپیوتر «لگوی فیلم» همکاری دارد. این کمدی اکشن ماجراجویانه را تیم دو نفره فیل لرد و کریس میلر کارگردانی می‌کند و برای هفتم فوریه سال 2014 آماده نمایش عمومی می‌شود.

از مورگان فریمن در حال حاضر اکشن دلهره‌آور و پلیسی«حالا تو مرا می‌بینی» روی پرده سینماهای جهان است. این فیلم که قرار است صاحب قسمت دوم هم شود،تا به حال در آمریکای شمالی حدود 82 میلیون دلار فروش کرده است.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها