امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166057
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۲۷
تعداد بازدید: 289
به گزارش «شيعه نيوز»، جنگنده های عراق امروز (دوشنبه) موفق شدند که رادیو گروه ترویستی داعش موسوم به 'البیان' را در موصل مرکز استان نینوا ...

به گزارش «شيعه نيوز»، جنگنده های عراق امروز (دوشنبه) موفق شدند که رادیو گروه ترویستی داعش موسوم به 'البیان' را در موصل مرکز استان نینوا پایگاه این گروه تروریستی در عراق هدف حمله قرار دهند.
براساس این گزارش در این حمله مکان این رادیو تخریب و همه تروریست هایی در آن حاضر بودند کشته شدند.

منبع محلی شهر موصل افزود که گروه تروریستی داعش با این حمله یکی از مهم ترین رسانه های خود را برای نشر افکار باطل، تکفیری و انحرافی خود از دست داد.
این منبع گفت که داعش ها از این رادیو برای پخش پیام ها، بیانیه ها، سرودها و برنامه های باطل خود که مملو از کینه،نفرت و ترساندن اهالی شهر موصل بود استفاده می کرد.
گروه تروریستی - تکفیری داعش از ژوئن (خرداد ماه) 2014شهر موصل مرکز استان نینوا را اشغال کرد.

این شهر هم اکنون پی از اینکه این گروه تروریستی مناطق تحت اشغال خود را در عراق از دست داده اصلی ترین پایگاه این گروه است.
مشاور عالی نظامی وزارت دفاع عراق روز گذشته (یکشنبه) اعلام کرد که فرماندهی مشترک عملیات آزادی سازی موصل طرح کامل آزادسازی موصل را تحویل 'حیدر العبادی' نخست وزیر وفرمانده کل قوای مسلح عراق داده است.

قرار است که نیروهای ارتش عراق، یگان مبارزه با تروریسم به علاوه عشایر موصل در عملیات ورود به داخل شهر موصل مشارکت کرده و نیروهای بسیج مردمی الحشد الشعبی و پیشمرگان کرد نقش پشتیبانی و گرفتن مواضع را در حومه موصل بر عهده بگیرند.

آخرین اخبار
پربازدید ها