امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۴:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16606
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 109
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس رسانه ملی با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب، گزارش جامع عملکرد معاونت‌ها و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس رسانه ملی با ارسال نامه ای به محضر رهبر معظم انقلاب، گزارش جامع عملکرد معاونت‌ها و برنامه‌سازان رسانه ملی در طول برگزاری انتخابات را تقدیم کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: قلم ناتوان و زبان قاصر از ادای حق بزرگواری و لطف بیکران و امیدبخش حضرتعالی به فرزندانتان در رسانه ملی است. بدون تردید  هرچه که هست نتیجه اعتماد ارزشمند شما به خدمتگزارانی است که با هزاران کاستی و خطا تلاش می‌کنند تا خود را به حداقل انتظارات مورد نظر حضرتعالی نزدیک کنند . جنابعالی با هدایت تاریخی ملت در خلق حماسه سیاسی فصل جدیدی از پیروزی رهروان خمینی بزرگ در مقابله با استکبار جهانی را رقم زدید و امید به آینده را بیش از گذشته در دل‌های مشتاقان انقلاب اسلامی در سراسر جهان روشن ساختید .

از اینکه به برکت و مدد الهی شاهد لبخند رضایت بر چهره نورانی تان  هستیم خداوند متعال را شاکریم .

همچنین در بخشی از این گزارش تقدیمی آمده است: اثبات مجدد قانون مداری و امانت داری در نظام و همچنین حاکمیت کم نظیر امنیت، آرامش و اخلاق در عین خلق فضای پرشور و نشاط و به یاد ماندنی در میان مردم؛ نشان از ارتقاء سطح بینش و بصیرت عمومی در جامعه است.

تثبیت مرجعیت کامل رسانه ملی با ثبت اعتماد 85درصدی  مردم به بی طرفی و انفعال کامل شبکه‌های ضد انقلاب از نتایج مهم سیاست‌های تبلیغی جمهوری اسلامی است.

ضرغامی افزوده است: امروز با تثبیت الگوی جدید و پیشرفته تبلیغات انتخاباتی توسط نظام و مبتنی بر انتظارات آرمانی جمهوری اسلامی، از روش‌های سرمایه سالار غربی فاصله گرفته‌ایم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها