امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۸:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166121
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۳۹
تعداد بازدید: 284
به گزارش پیروان موعود، یک منبع محلی در شهرستان «الشرقاط» در شمال غرب استان صلاح الدین در شمال این کشور صبح امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که ...

به گزارش پیروان موعود، یک منبع محلی در شهرستان «الشرقاط» در شمال غرب استان صلاح الدین در شمال این کشور صبح امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که نیروهای امنیتی، یک مزرعه کشت گیاه خشخاش متعلق به گروهک تروریستی داعش را در این شهرستان منهدم ساختند.

بر اساس این گزارش، منبع مذکور در این باره اظهار داشت: نیروهای امنیتی با همکاری اهالی الشرقاط، یک مزرعه کشت گیاه مخدر خشخاش با مساحت ۱۶ دونوم (چهار هکتار) را در جنوب این شهرستان کشف کرده و آن را به صورت کامل سوزاندند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود، با اعلام این که بیشتر تروریست های داعش مسئول کشت خشخاش دارای تابعیت افغانستان هستند، تاکید کرد که این گروهک تروریستی با کشت خشخاش و تولید ماده مخدر هروئین از این گیاه در آزمایشگاه های دانشگاه دولتی شهر تحت اشغال موصل، مرکز استان مرزی نینوا در شمال غرب عراق که پایگاه اصلی آن در این کشور به شمار می آید، بخشی از منابع مالی مورد نیاز خود برای انجام عملیات تروریستی را تامین می کرده است.

آخرین اخبار
پربازدید ها