امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166124
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۴۰
تعداد بازدید: 320
به گزارش پیروان موعود، روزنامه "سن" انگلستان نوشت که در دبی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فساد و فحشا در جهان، این دختر روس در مقابل دریافت 12 هزار ...

به گزارش پیروان موعود، روزنامه "سن" انگلستان نوشت که در دبی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فساد و فحشا در جهان، این دختر روس در مقابل دریافت 12 هزار دلار به مراکز فساد کشانده شده است.

دبی یکی از مراکز تجارت فحشا در منطقه خاورمیانه است که سالانه هزاران زن و دختر از مناطق مختلف جهان به شکل برده داری قرون وسطایی در آن خرید و فروش شده و در مراکز فحشا بکار گرفته می شوند.

البته ظاهرا این نوع تجارت در امارات مانند دیگر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس ممنوع است؛ اما بسیاری از مردم امارات حکومتشان را متهم به بی توجهی به این موضوع نموده اند.

روزنامه سن ادامه داد: مادر دختر روس به نام اولگا از طریق اینترنت بازگشت دخترش را خواستار شده که گویی یک مرد ثروتمند عرب در ازای پرداخت مبلغی کلان  او را به فساد کشانده است.

کاربران شبکه های اجتماعی امارات و دیگر کشورهای عربی درماههای گذشته با اعتراض شدید به گسترش فحشا و تن‌فروشی در هتل‌ها و کلوپ‌های شبانه دبی، به حاکمان امارات هشدار داده اند که پیش از نزول عذاب الهی، مراکز فساد و فحشا را تعطیل کنند.

آخرین اخبار
پربازدید ها