امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16616
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه کشورمان صبح امروز در اولین بخش از سخنان خود در همایش سالانه مسئولان دستگاه ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، آیت‌الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه کشورمان صبح امروز در اولین بخش از سخنان خود در همایش سالانه مسئولان دستگاه قضایی با اعلام این مطلب افزود: بسیار متأثر شدم از اینکه تعدادی از شیعیان به دست سلفی‌های خدانشناس در روز عید بزرگ جهان هستی به خاک و خون کشیده شدند.

وی افزود: ما از این حادثه بسیار متأسفیم و شخص رئیس جمهور مصر را مسئول پیگیری این ماجرا می‌دانم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برنامه‌محوری در دستگاه قضایی اشاره کرد و گفت: برنامه 5 ساله سوم قوه قضائیه در سال 91 ابلاغ شد که شامل 80 هدف و 530 برنامه است.

آملی لاریجانی گفت: برای تدوین این برنامه کار کارشناسی زیادی صورت گرفته و در جلسات متعددی به بحث و بررسی جامع پرداختیم و برای عملیاتی شدن برنامه‌ها برنامه‌ریزی کرده و هر دستگاهی برای اجرای آنها مسئول شده است.

رئیس قوه قضائیه با اشاره به ضرورت اتقان آراء گفت: به طور قطع این مقوله یکی از ضرورت‌های کار دستگاه قضایی و در فرمایشات رهبر معظم انقلاب نیز با تاکیداتی شده است.

وی افزود: البته عدم اتقان برخی آراء دستگاه قضایی وابسته به عللی است که یکی از آنها می‌تواند حجم بالای کار قضات و کمبود نیرو در دستگاه قضایی باشد.

رئیس قوه افزود: البته در این جهت براساس برنامه پنجم توسعه دستگاه قضایی اجازه پیدا کرده است تا سالی 800 قاضی و در مجموع 4 هزار قاضی جذب کند. که امیدواریم جذب قضات بتواند ما را در جهت اتقان آراء موفق بداند.
ادامه دارد...
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها