امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166187
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 260
به گزارش پیروان موعود، حسام الشافعی سخنگوی گروهک تروریستی فتح الشام افزود: در خواست «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در ...

به گزارش پیروان موعود، حسام الشافعی سخنگوی گروهک تروریستی فتح الشام افزود: در خواست «استفان دی میستورا» فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه در راستای اظهارت بشار اسد مبنی بر خروج گروه های مسلح از حلب ایراد شده است.

پیشتر استفان دی میستورا با بیان اینکه هشت هزار تروریست وابسته به گروه النصره و سایر گروه های تروریستی درشرق حلب سوریه حضور دارند، خواستار خروج افراد مسلح از حلب سوریه شده بود.
این در حالی است که امروز دهها نفر از ساکنان محله های شرقی حلب از چنگال گروه های تروریستی - تکفیری فرار کردند و وارد محله های غربی این شهر شدند.

فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه شامگاه پنجشنبه هشت مهرماه در بیانیه ای از آغاز عملیات در محله های شرقی حلب خبر داد و از شهروندان سوری خواست از پایگاه ها و مواضع گروه های مسلح و تروریستی فاصله بگیرند.

توافق بین آمریکا و روسیه پس از شکست آتش بس و پایان مهلت آن یکدیگر را به عدم پایبندی به آن متهم و توافق میان این دو کشور به حالت تعلیق در آمد.

آخرین اخبار
پربازدید ها