امروز : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 19
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166188
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۱۱
تعداد بازدید: 226
به گزارش پیروان موعود، شب جمعه در کراچی یک مدیر مدرسه شیعه در پاکستان به همراه پسرش مورد حمله تروریست‌های تکفیری دیوبندی از لشگر جنگهوی ...

به گزارش پیروان موعود، شب جمعه در کراچی یک مدیر مدرسه شیعه در پاکستان به همراه پسرش مورد حمله تروریست‌های تکفیری دیوبندی از لشگر جنگهوی قرار گرفته، که در این حادثه، مدیر مدرسه به شهادت رسید  و پسرش مجروح شده و اکنون در شرایط وخیم  قرار دارد.

منصور زیدی مدیر شناخته شده مدرسه، رابط اداری دفتر انجمن مدارس خصوصی و یکی از معتمدین حسینیه امام زین العابدین (ع) در ایام محرم بوده است. این جنایت زمانی اتفاق می‌افتد که زیدی به همراه پسرش عمار در خارج از منزل‌شان در گلستان جوهر هدف گلوله تروریست‌های تکفیری قرار می‌گیرند و در این حمله پدر به شهادت رسیده و پسر به شدت مجروح شده و به بیمارستان منتقل می‌شود.

لازم به ذکر است که دو تن از شیعیان پاکستانی نیز در حمله تروریستی دیگری در خارج از منزل‌شان در گلستان اقبال مجروح شده‌اند.

با بر گفته شاهدان عینی   حملات متعددی در روز جمعه به وقوع پیوسته‌است.

احزاب و گروه‌های شیعه در پاکستان، بارها و بارها ترور و قتل عام مسلمانان شیعه در این کشور را محکوم کرده‌اند. علمای شیعه و رهبران مذهبی از مسئولین دولتی خواسته‌اند تا مجازات اعدام را برای تروریست‌ها و حامیان آنان در نظر بگیرند.

آخرین اخبار