امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166240
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۱۶
تعداد بازدید: 247
به گزارش پیروان موعود، عربستان در راستای سیاستهای اخیر خود برای ریاضت اقتصادی، هزینۀ هر عمره گزار را 2 هزار ریال (سعودی) تعیین کرد، به همین سبب ...

به گزارش پیروان موعود، عربستان در راستای سیاستهای اخیر خود برای ریاضت اقتصادی، هزینۀ هر عمره گزار را 2 هزار ریال (سعودی) تعیین کرد، به همین سبب سندیکای ملی آژانس های مسافرتی مغرب، در اعتراض به این افزایش قیمت، سفرهای عمره به این کشور را متوقف کرد.

سایت روزنامه القدس العربی لندن خاطرنشان کرد، سندیکای ملی آژانس های مسافرتی مغرب، جمعه شب با صدور بیانیه ای، اعلام کرد که سفرهای عمره به عربستان را متوقف می کند، زیرا تعیین چنین مبلغی برای سفر عمره، بسیاری از مسلمانان را از توانایی تامین پول لازم برای این سفر، عاجز می کند.

سندیکای ملی آژانس های مسافرتی مغرب، همه شرکت های گردشگری مغربی را به تحریم عربستان فراخواند و این اقدام را حاوی پیامی مهم به عربستان دانست تا این کشور از تصمیم خود برگردد.

عربستان سعودی، به دلیل کاهش شدید قیمت نفت از یک سو و هزینه های سرسام آور تجاوز به یمن از سوی دیگر، با بحران مالی بزرگی مواجه است و به همین سبب در تلاشی پیگیر جهت کسب درآمدهای جایگزین از حج است.

آخرین اخبار
پربازدید ها