امروز : پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 23
۱۹:۰۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166303
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۱:۴۳
تعداد بازدید: 174
به گزارش پیروان مــوعــود؛ دکتر رضا سراج طی یادداشتی نوشت: حمله سعودی، آمریکایی به صنعا و شهادت جمع زیادی از مردم یمن، جنایت بزرگی برای تغییر محاسبات ...

به گزارش پیروان مــوعــود؛ دکتر رضا سراج طی یادداشتی نوشت: حمله سعودی، آمریکایی به صنعا و شهادت جمع زیادی از مردم یمن، جنایت بزرگی برای تغییر محاسبات انصارالله بود.

شیوه‌های آمریکا برای تغییر محاسبات کشورها

بررسی اقدامات آمریکا در مهار و مدیریت بر روندها و پرونده‌ها نشان می‌دهد؛ ایالات متحده هرگاه دچار عجز و ناتوانی شده است؛ با یک اقدام جنایت آمیز و راه‌اندازی جنگ محاسباتی، طرف‌های مقابل خود را وادار به تغییر محاسبات و رفتار می‌نماید. بمباران اتمی دو شهر هیروشیما و ناکازاکی ژاپن، جنایت علیه مردم در ویتنام، هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرباس ایران، نشان دادن چراغ سبز به صدام و پشتیبانی از وی برای حمله شیمیایی به سردشت و حلبچه و... شاهدهای مثالی بر این ادعا هستند.

نتیجه:

با این تفاسیر، اقدام جنایتکارانه سعودی ، آمریکایی در چارچوب جنگ محاسباتی علیه مقاومت در یمن، تحلیل می‌گردد. آمریکایی‌ها و آل سعود ملعون با این جنایت، تغییر محاسبات و رفتار انصارالله و محور مقاومت را به انتظار نشسته‌اند. در این راستا، پاسخ انصارالله و حمله هوشکی به طائف، بسیار کوبنده و هوشمندانه بود و در جنگ محاسبات، حامل پیام قابل توجهی برای کاخ سفید و #شجره_ملعونه_خبیثه سعودی است.

منبع: مشرق

آخرین اخبار