امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۷:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166309
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 301
به گزارش پیروان موعود، "جاسم السعدی" در گفت وگو با شبکه السومریه نیوز اظهار داشت: سروان "قاسم محمود المعموری" افسر پلیس به همراه دو نفر دیگر با به ...

به گزارش پیروان موعود، "جاسم السعدی" در گفت وگو با شبکه السومریه نیوز اظهار داشت: سروان "قاسم محمود المعموری" افسر پلیس به همراه دو نفر دیگر با به خطر انداختن جان خود، خودروی بمب گذاری شده ای را در پست ایست و بازرسی "آسیا سل" در مسیر منطقه العظیم و الخالص کشف و جان خود را دراین راه نثار کردند تا مانع از حمله انتحاری تروریست ها به زایران حسینی (علیه السلام) شوند.

السعدی افزود: جان فشانی المعموری و همراهان وی در کشف این خودروی بمب گذاری شده، بیانگر شجاعت و ایمان آنان بود که توانستند با این اقدام جان دهها نفر را نجات دهند زیرا این خودرو در مسیر هیئتهای مذهبی و برای هدف قرار دادن آنان در حرکت بود.

فرد انتحاری به دنبال کشف خودروی بمب گذاری شده در پست ایست و بازرسی "آسیا سل"، خودرویش را منفجر کرد.
وی تاکید کرد: باید مراسمی برای تقدیر از خانواده شهدا برگزار کرد، دراین خصوص با وزارت کشور نیزنامه نگاری شده و از جان فشانی این شهدا که در انجام وظیفه خود کوتاهی نکردند، یاد شده است.
"عدی الخدران" یکی از رهبران بسیج مردمی نیز روز یکشنبه از شهادت و زخمی شدن پنج نفر از نیروهای امنیتی از جمله شهادت یک افسر بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در شمال بعقوبه خبر داد.

آخرین اخبار
پربازدید ها