امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۱:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166348
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۹:۰۱
تعداد بازدید: 361
به گزارش پیروان موعود، اعضای گروه تکفیری-صهیونیستی داعش برای نخستین‌بار با پهپادی معمولی و غیرنظامی به نیروهای فرانسوی در عراق حمله ...

به گزارش پیروان موعود، اعضای گروه تکفیری-صهیونیستی داعش برای نخستین‌بار با پهپادی معمولی و غیرنظامی به نیروهای فرانسوی در عراق حمله کردند.

خبرنگار این شبکه در اربیل عراق در این باره توضیح داد: این حمله که نیروهای ویژه فرانسوی قربانی آن شدند، در نوع خود کاملاً بی سابقه است. این نیروها هدف حمله پهپاد قرار گرفتند؛ نه یک پهپاد نظامی بلکه پهپادی غیرنظامی که شما می توانید در بازار خریداری کنید. البته این پهپاد را عناصر داعش دستکاری و به آن مواد منفجره وصل کرده بودند. وقتی نیروهای ویژه فرانسوی، این پهپاد را رهگیری کردند، پهپاد منفجر و موجب کشته شدن دو پیشمرگه و زخمی شدن شدید دو نیروی ویژه فرانسوی شد.

وی افزود: این شکلِ عملیاتی کاملاً جدید است و نظامیان کُرد و عراقی همین چند هفته قبل متوجه آن شدند. بزرگی این پهپادها حداکثر یک تا دو متر است. اما وجودشان موردی را ثابت می کند: اینکه نیروهای جهادی سازمان یافته‌اند و برای مقاومت در زمان آغاز نبرد موصل از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها