امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 23
۰۷:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166447
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۲:۵۸
تعداد بازدید: 197
به گزارش «پیروان موعود»، شهر شیعه نشین فوعه دوباره هدف حملات گروه های تروریستی قرار گرفت.گروه های تکفیری روز شنبه 24 مهرماه منازل مسکونی ...

به گزارش «پیروان موعود»، شهر شیعه نشین فوعه دوباره هدف حملات گروه های تروریستی قرار گرفت.

گروه های تکفیری روز شنبه 24 مهرماه منازل مسکونی شهر فوعه را با تعدادی خمپاره هدف قرار دادند، خوشبختانه این حمله تلفات جانی در پی نداشته است.

تک تیراندازان این گروه ها هم سه تن از جوانان شهر فوعه را در داخل این شهر هدف قرار دادند، در این حمله تروریست ها این سه جوان مجروح شدند و به مرکز درمانی شهر فوعه انتقال پیدا کردند.

حملات موشکی و خمپاره ای گروه های تروریستی به شهرهای فوعه و کفریا به کاری روزمره برای عناصر این گروه ها تبدیل شده است، اهالی این شهرها هم هر روز هدف حملات تک تیراندازان تروریست قرار می گیرند.

مردم شهرهای شیعه نشین فوعه و کفریا اکنون از کمبود شدید مواد غذایی، دارو، سوخت و دیگر کالاهای ضروری در این شهرها رنج می برند، گروه های تروریستی مانع از رسیدن کالاهای ضروری به این دو شهر شیعه نشین می شوند.

شهرهای فوعه و کفریا در استان ادلب سوریه محل زندگی چهل هزار تن از شیعیان سوریه است و این دو شهر شیعه نشین از بیش از یک سال پیش در محاصره کامل گروه های تکفیری قرار دارد.


آخرین اخبار