امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۹:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166455
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۵:۱۹
تعداد بازدید: 346
 به گزارش پیروان موعود، شیخ ابراهیم مسوول مسائل دینی این موسسه در مورد برپایی این خیمه گفت: این خیمه امام حسین(علیه السلام) است. ما این روزها به ...

 به گزارش پیروان موعود، شیخ ابراهیم مسوول مسائل دینی این موسسه در مورد برپایی این خیمه گفت: این خیمه امام حسین(علیه السلام) است. ما این روزها به مناسبت عاشورا و شهادت امام حسین(علیه السلام)، از ایشان به خاطر کارهایی که انجام داد و آنچه که به بشریت ارائه داد یاد می کنیم زیرا علیه دیکتاتوری، استبداد و سرکوب زمان خود جنگید.

شیخ ابراهیم ادامه داد: امام حسین علیه السلام به رغم اینکه یاران زیاد و سلاح نداشت، برای اصول، ارزش ها، کرامت و عزت و نجات بشریت مبارزه کرد.

مسوول مسائل دینی موسسه آل البیت (علیه السلام) افزود: با اینکه 13 قرن از شهادت آن حضرت گذشته، اما نشان امام حسین (علیه السلام)، در قلب، افکار و روح پیروان و همه افراد آزاده جهان زنده است و به همین دلیل می خواهیم امام حسین (علیه السلام) را به جامعه اسپانیایی و همه کسانی که به دنبال حقیقت هستند بشناسانیم و همه بدانند که وی چه کسی بود، چگونه زندگی کرد و چگونه به شهادت رسید.

شیخ ابراهیم تصریح کرد: برای نخستین بار است که این تشکیلات را در اسپانیا و مادرید برگزار می کنیم و در این راستا، افراد بسیاری به این خیمه مراجعه می کنند و از ما سوال های مختلفی در این زمینه می پرسند. ما برای معرفی امام حسین (علیه السلام) مجموعه ای از سخنان و تعریف هایی که شخصیت های برجسته جهانی در مورد امام حسین (علیه السلام) گفته ا ند را همراه تصاویر آنها بالای خیمه نصب کردیم و این خود کمک بیشتری برای شناختن آن امام است.

وی افزود: همچنین ما اعلامیه های مختلفی که در مورد زندگی امام حسین و برجسته ترین سخنان وی نوشته شده را در اختیار مردم می گذاریم تا ایشان را بهتر بشناسند.

این خیمه از روز پنجشنبه بر پا شده است و تا شنبه شب برای اطلاع رسانی به مراجعه کنندگان دایر خواهد بود.

آخرین اخبار
پربازدید ها