امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۱۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166489
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۳:۰۴
تعداد بازدید: 256
به گزارش پیروان مــوعــود، در پی حمله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه نظامی الموسم عربستان در جیزان، پنج نظامی سعودی کشته و 10 نفر زخمی ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی حمله ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به پایگاه نظامی الموسم عربستان در جیزان، پنج نظامی سعودی کشته و 10 نفر زخمی شدند.

ارتش و کمیته های مردمی یمن در ادامه عملیات نظامی با هدف متوقف ساختن تجاوز عربستان، مرکز تجمع نظامیان این رژیم پشت گذرگاه علب و پایگاه نظامی الشبکه در عسیر را با موشکهای کاتیوشا هدف قرار دادند.

ارتش و کمیته های مردمی یمن همچنین مرکز تجمع نظامیان سعودی در شمال پایگاه نظامی المخروق و الغاویه در جیزان را با تعدادی موشک کاتیوشا هدف قراردادند.

عربستان سعودی ضمن ائتلاف با برخی کشورهای عربی منطقه از ششم فروردین 94 حملات گسترده علیه یمن را کلید زد تا از این طریق بتواند «عبدربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن را به قدرت بازگرداند.

بر اثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان جان باخته یا زخمی و ده‌ها هزار نفر نیز آواره شده‌اند و 80 درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.
 

منبع: تسنیم

آخرین اخبار