امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۴:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 166517
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ساعت ۱۰:۵۶
تعداد بازدید: 369
به گزارش پیروان موعود، یک منبع امنیتی بلندپایه در گفتگو با السومریه نیوز تاکید کرد؛ نیروهای مشترک تیپ 24 حشد الشعبی و لشکر پنجم، با نفوذ 30 کیلومتری ...

به گزارش پیروان موعود، یک منبع امنیتی بلندپایه در گفتگو با السومریه نیوز تاکید کرد؛ نیروهای مشترک تیپ 24 حشد الشعبی و لشکر پنجم، با نفوذ 30 کیلومتری در تپه های تحت اشغال داعش موفق شدند بقایای تجهیزات و سنگرهای داعشی ها را پاکسازی کنند.

به گفته این منبع، منطقه مذکور به دلیل جنایاتی که داعش در حق ربوده شدگان در این منطقه انجام می داد، "دره مرگ" نام گرفته است.

به نوشته سومریه نیوز، برخی از این تجهیزات در زیر زمین مخفی شده بود و برخی دیگر، کانکس ها و کانتینرهایی هستند که از مناطق دیگر به این منطقه دورافتاده آورده شده اند و در آن انواع و اقسام تجهیزات و مواد غذایی و نیازهای روزمره نگهداری می شد.

پیش از این، فرمانده تیپ 24 نیروهای بسیج مردمی عراق در استان دیالی از تخریب مقر عملیاتی "داعش" در ارتفاعات "حمرین" در عمق چندین متری زیر زمین خبر داده بود.

سرتیپ زیاد التمیمی به شبکه خبری "سومریه نیوز" گفت: "یگان های رزمی تیپ 24 نیروهای بسیج مردمی با اجرای عملیات ویژه ای با همکاری یگان هایی از ارتش در عمق ارتفاعات حمرین در 80 کیلومتری شمال شرق بعقوبه، مقر اصلی عملیات داعش را شناسایی و منهدم کردند."

تمیمی افزود: "این مقر که در دل کوه و در عمق چندین متری زیر زمین بنا شده بود، شامل یک اتاق بزرگ (با 17 متر طول و 6 متر عرض) بود."

تمیمی تصریح کرد که این مقر از استحکامات بسیار قوی برخوردار بوده و نشان می دهد که این گروه تروریستی تا چه حد از پشتیبانی مشورتی در زمینه تأسیس قرارگاه های سری برخوردار بوده است.


آخرین اخبار
پربازدید ها