امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۶:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16659
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ضرغام صادقی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، ضرغام صادقی در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز اعضای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی مشخص شدند و 15 نفر از نمایندگان به عضویت این کمیته درآمدند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، در تشریح اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی، از عضویت خود برای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: سید حسین دهدشتی، بهروز نعمتی، نادر قاضی‌پور، عبدالله سامری، سید سعید زمانیان، امیرحسین قاضی‌زاده، محسن علیمردانی، مهدی عیسی‌زاده، محمدمهدی پورفاطمی، عباس قائید رحمت، ایرج عبدی، نعمت‌الله منوچهری، علیرضا محجوب و شهروز افخمی، اعضای این کمیته را تشکیل می‌دهند.

این مسئول مشخص شدن اعضای کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی را نیز از دیگر موضوعات بررسی شده در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی خواند و تصریح کرد: مجتبی رحماندوست، محمداسماعیل سعیدی، مهدی عیسی‌زاده، فاطمه آلیا، ایرج عبدی، محسن علیمردانی نیز اعضای کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی انتخاب شدند.

وی، با تاکید بر اینکه طرح تشکیل سازمان ملی مهارت و فناوری در کمیسیون اجتماعی مورد بحث قرار گرفت، عنوان کرد: بر این اساس قرار شد این سازمان تشکیل و به مدت سه سال فعالیت خود را آغاز کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، اذعان داشت: در جلسه کمیسیون اجتماعی، نماینده‌ای از شورای نگهبان برای بررسی طرح حمایت از کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست و بدسرپرست که از شورای نگهبان اعاده شده بود حضور پیدا کرد تا ایرادات این طرح را با همکاری نمایندگان رفع کند.

انتهای پیام/2448/ن
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها