امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۷:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16664
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، واحد امور رسانه‌ای دفتر رئیس جمهور منتخب ملت با قدردانی از اشتیاق همه رسانه‌ها برای پوشش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، واحد امور رسانه‌ای دفتر رئیس جمهور منتخب ملت با قدردانی از اشتیاق همه رسانه‌ها برای پوشش اخبار مربوط به حجت‌الاسلام حسن روحانی اعلام کرد: به علت محدودیت فضا و مکان در محل استقرار موقت رئیس جمهور منتخب، تاکنون امکان دعوت از همکاران محترم رسانه‌های جمعی برای حضور در مکان مذکور فراهم نشده است.

واحد امور رسانه‌ای دفتر رئیس جمهور منتخب در اطلاعیه‌ای که امروز دوشنبه منتشر کرد، اذعان داشت که حضور دست‌اندرکاران رسانه‌ای کشور برای پوشش خبری دیدارها و جلسات دکتر روحانی، امری ضروری در جهت اطلاع رسانی و اقناع افکار عمومی است.

در این اطلاعیه در عین حال تصریح شده که محدودیت فضا و امکانات محل استقرار موقت رئیس جمهور منتخب برای حضور خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران محترم رسانه‌های مکتوب، دیداری و شنیداری و خبرگزاری‌ها، شرایطی را پدید آورده که ممکن است باعث آزردگی این همکاران عزیز شود و مانع اصلی محروم ماندن از حضور صمیمی نمایندگان رسانه‌هاست.

در این اطلاعیه، همچنین فشردگی و تعدد جلسات و دیدارهای کاری رئیس جمهور منتخب و تردد زیاد مسئولان مربوط در محل اسقرار ایشان از مسائلی عنوان شده که مشکلاتی برای حضور همکاران رسانه‌ای ایجاد کرده است.

واحد امور رسانه‌ای دفتر رئیس جمهوری منتخب در بخش پایانی اطلاعیه خود با قدردانی از همه دست‌اندرکاران اطلاع رسانی کشور، ابراز امیدواری کرده به زودی شرایط مناسب برای حضور همکاران پر تلاش در محل استقرار موقت حجت‌الاسلام روحانی فراهم شود.
در این اطلاعیه تأکید شده که تا آن زمان پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور منتخب با آدرس www.president92.ir، امکان دریافت اخبار و تصاویر مربوط به دیدارها، جلسات و فعالیت‌های وی را برای رسانه‌ها فراهم می‌سازد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها