امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16672
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 126
حجت‌الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی رسانه‌ها خبر از حضور روحانی در نشست غیرعلنی پیش از آغاز جلسه غیرعلنی امروز مجلس داده بودند، اما مجلس امروز جلسه غیرعلنی نداشت، آیا آقای روحانی قرار است امروز یا فردا به مجلس بیاید؟ گفت: تا پیش از پایان تعطیلات تابستانی دوهفته‌ای مجلس که از 8 تیرماه آغاز می‌شود، دیدار رسمی بین نمایندگان مجلس با رئیس‌جمهور منتخب انجام نخواهد شد.

وی افزود: بعد از پایان تعطیلات تابستانی که 21 تیر به پایان می‌رسد، درباره نحوه دیدار و جزئیات آن، بین مجلس و دفتر رئیس‌جمهور منتخب هماهنگی انجام خواهد شد که یا نمایندگان به دیدار آقای روحانی بروند یا اینکه آقای روحانی در مجلس حضور یابد؛ هنوز هماهنگی‌ درباره نحوه این دیدار انجام نشده است.

به گزارش فارس، پیش از این برخی رسانه‌ها اخباری مبنی بر اینکه امروز رئیس‌جمهور منتخب در یک نشست غیرعلنی با نمایندگان مجلس دیدار می‌کند، مخابره کرده بودند.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها