امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۱:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16675
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 67
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاب نمایندگان جدید تویسرکان، دماوند، رامسر و ایلام در انتخابات میان‌دوره‌ای در خصوص نحوه بررسی اعتبارنامه‌های آنها اظهار داشت: پرونده‌های این نمایندگان با توجه به اینکه شورای نگهبان انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس را تأیید کرده، به شعب ارسال می‌شود.
وی افزود: شعب پس از بررسی اعتبارنامه‌های نمایندگان جدید، گزارش خود را به صحن علنی می‌دهند تا اعتبارنامه‌ها در صحن علنی هم بررسی و تأیید شوند.
سبحانی‌نیا اعلام کرد که احتمالا اعتبارنامه این چهار نماینده، بعد از پایان تعطیلات تابستانه مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
به گزارش فارس، محمدمهدی مفتح از حوزه انتخابیه تویسرکان، حمیدرضا مشهدی عباس از حوزه انتخابیه دماوند، شمس‌الله شریعت‌نژاد از حوزه انتخابیه رامسر و عمران علی‌محمدی از حوزه انتخابیه ایلام در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس برگزیده شدند.
دور اول تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس از هشتم تیر ماه جاری آغاز می‌شود و پس از دو هفته، در 21 تیر به پایان می‌رسد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها