امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16677
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به مناسبت حادثه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره اخبار مجلس شورای اسلامی، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به مناسبت حادثه تروریستی روز گذشته (4 تیرماه) در مصر بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: جهان اسلام در شرایط حاضر شاهد انحراف خطرناک فکری، با عنوان حرکت تکفیری است که برخلاف اصول اسلامی و آموزه‌های قرآنی، اقدام به کشتار مسلمانان آن هم در مقدس‌ترین اماکن، یعنی مساجد که خانه خداست، می‌کنند.

این بیانیه می‌افزاید: امروز و در شرایط کنونی بر علمای جهان اسلام فرض است که بدون توجه به مذاهبشان، علیه انحراف خطرناک حرکت تکفیری بسیج شوند و با مبارزه علیه توطئه تکفیری، ریشه آن را بخشکانند.

این بیانیه در ادامه خاطرنشان می‌کند: حمله روز گذشته به مراسم جشن امام زمان (عج) در مصر و به شهادت رساندن یکی از علمای مذهبی یعنی شیخ شجان آخرین اقدام ضداسلامی تفکر انحرافی خطرناک تکفیری نخواهد بود و قتل‌ عام نمازگزاران مسلمان در مساجد پاکستان، عراق، سوریه، لبنان و افغانستان و دیگر کشورهای اسلامی ننگی برای جهان اسلام است که ریشه آن انگلیسی است و باید از طرف تمام علمای جهان اسلام، به ویژه علمای عربستان برای اینکه خود را از اتهام مبرا کنند، محکوم و اعلام انزجار کنند.

در پایان این بیانیه آمده است: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جنایت تکفیری‌ها در مصر و سایر کشورها را محکوم و برای شهید شیخ شجان علو درجات مسئلت می‌کند و از دولت مصر انتظار دارد تا عاملان جنایت مذکور را به اشد مجازات برسانند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها