امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۱:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16678
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 97
حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس درباره تعیین تکلیف مردم تفت و میبد بعد از درگذشت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده نماینده سابق این شهرها به ...

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس درباره تعیین تکلیف مردم تفت و میبد بعد از درگذشت حجت‌الاسلام یحیی‌زاده نماینده سابق این شهرها به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: باید انتخابات دیگری در کشور برگزار و همزمان با آن، انتخابات میان‌دوره‌ای در تفت و میبد برگزار شود تا نماینده جدید این شهرستان‌ها در مجلس تعیین شود.

وی با اشاره به عدم برگزاری انتخابات جدید در کشور تا مجلس دهم، افزود: بر این اساس مردم تفت و میبد دیگر در مجلس نهم نماینده نخواهند داشت؛ مگر اینکه بالضروره و با تشخیص هیئت رئیسه، نماینده معینی برای پیگیری امور مربوط به شهرستان‌های تفت و میبد تعیین شود.

سبحانی‌نیا در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر اینکه چرا انتخابات میان‌دوره‌ای در حوزه انتخابیه تفت و میبد همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری برگزار نشد، توضیح داد: از آنجایی که برای اعلام آمادگی کاندیداها انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه تفت و میبد و همچنین ثبت‌نام این کاندیداها فرصت نبود، برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس در این حوزه به این دوره از انتخابات نرسید.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی زاده نماینده مردم تفت و میبد در مجلس نهم بود که از اواخر سال گذشته پس از سپری کردن یک دوره بیماری، به کما رفت و در اوایل سال 92 دار فانی را وداع گفت و به دیار حق شتافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها