امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16695
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 190 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای، حمله تجاوز کارانه ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 190 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه‌ای، حمله تجاوز کارانه عده‌ای از مسلمان‌نمایان سلفی در به شهادت رساندن چهار نفر از شیعیان در مصر را محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است: خبر حمله تجاوز‌کارانه عده‌ای از مسلمان‌نمایان سلفی بار دیگر جهان اسلام را در غمی دوباره فرو برد. به شهادت رساندن چهار انسان بیگناه به جرم هواداری از مکتب اهل بیت پیامبر (ص) در مصر، لکه ننگی بر پیشانی شیوخ مرتجع بوده که با حمایت از تکفیری‌های خشن به دنبال حفظ منافع آمریکا و اسرائیل هستند.

این بیانیه می‌افزاید: علمای جهان اسلام نباید نسبت به این اقدام وحشیانه بی‌تفاوت باشند. بی‌شک ترسیم چهره‌ای خشن از اسلام که خدایش مظهر عطوفت و مهربانی است و هدف پیامبرش اتمام مکارم اخلاق و خود مظهر خلقت عظیمه است چیزی جز خواست آمریکا و دشمنان اسلام نیست.

در بخش دیگری از این بیانیه مندرج است قتل‌عام مسلمانان در اماکن و ایام مقدس چه سودی برای جهان اسلام دارد؟ پاشیدن تخم نفاق و اختلاف در جهان اسلام در شرایطی که بیش از هر زمان دیگری اسلام نیازمند وحدت است، به سود چه کسانی جز سردمداران اسرائیل و آمریکا تمام می‌شود.

در این بیانیه تصریح شده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن این جنایت نفرت‌انگیز مصرانه از دولت مصر می‌‌خواهیم تا با پیگیری جدی عاملان این اقدام وحشیانه را شناسایی و به مجازات برساند. همچنین ما نمایندگان مجلس از مردم متدین و صبور جهان اسلام می‌خواهیم تا ضمن هوشیاری و حفظ وحدت اسلامی در مساجد تجمع و یاد آن شهیدان مظلوم را گرامی و این اقدام نفرت‌انگیز را محکوم کنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها