امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۹:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16697
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عزیز اکبریان نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه خانه ملت طی تذکری‌ گفت: بذل و بخشش‌های فعلی در ایام پایانی دولت با میلیون‌ها تومان هزینه دور از شأن دولتی است که داعیه عدالت‌محوری دارد.

وی با بیان اینکه مردم در بسیاری از نقاط محروم برای یک لقمه نان در صفوف کمیته امداد هستند، تصریح کرد: امروز کارخانجات به دلیل مشکل نقدینگی بسیاری از کارگران خود را اخراج کرده‌اند و اکنون با این وضعیت بذل و بخشش‌های دولت جای بسی تاسف دارد.

اکبریان با بیان اینکه بذل و بخشش‌های دولت به نوعی حراج بیت‌المال است، اظهار داشت: امروز معنویت ما را نیز به حراج گذاشته‌اند؛ سخنان روز گذشته آقای الهام و دیگران درباره رجعت دور از شأن معارف اسلامی، لکه‌دار کردن معارف دینی و بخشی از نظر انجمن حجتیه است.

این نماینده مردم در خانه ملت در تذکر دوم خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: آقای نیک‌زاد! چرا اینقدر برای افتتاح مسکن مهر عجله می‌کنید؛ دو سال پیش در شهر جدید هشتگرد شما خانه‌هایی را افتتاح کردید که هنوز 50 یا 60 درصد این خانه‌‌ها به دلیل نبود امکانات خالی است و مردم نمی‌توانند در آنها زندگی کنند.

وی یادآور شد: چند روز پیش شما و رئیس‌‌جمهور خانه‌ای را بزک کرده و افتتاح کردید و این تصاویر از صدا و سیما پخش شد در حالی که کمترین امکانات در این خانه‌ها وجود دارد و مردم هنوز در این خانه‌ها ساکن نیستند.

اکبریان خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: درخواست می‌کنم که به این افتتاح‌های سریع و سیر خاتمه داده شود و هر افتتاح سر جای خود صورت گیرد.

این نماینده مردم در خانه ملت مسکن مهر را از افتخارات دولت‌های نهم و دهم دانست و در عین حال تاکید کرد: امیدواریم با عجله‌هایی که صورت می‌گیرد این گام مثبت خراب نشود.

اکبریان در تذکر دیگری به وزیر دادگستری و رئیس قوه قضائیه با اشاره به مشکل 4 زندان در شهرستان کرج این سوال را مطرح کرد که تا چه زمانی قصد دارید به مشکلات این زندان‌ها خاتمه دهید؟

وی اضافه کرد: سوالی را که ما از وزیر پرسیدیم هنوز در صحن مجلس مطرح نشده و این جای تاسف دارد.

اکبریان در بخش پایانی سخنان خود از حضور حماسی مردم به خصوص اقشار مختلف مردم استان البرز در انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد و تشکیل شهرستان جدید پردیس را به مردم این شهرستان تبریک می‌گویم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار