امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16698
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 123
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز (سه‌شنبه) از سوی هیئت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز (سه‌شنبه) از سوی هیئت ‌رئیسه مجلس قرائت شد که به این شرح است:
ناصری نماینده بابل به وزیر امور خارجه در خصوص جلوگیری از برخورد نامناسب و توهین‌آمیز مأموران سعودی با تجار ایرانی تذکر داد.
رجبی نماینده مینودشت به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در تکمیل مجتمع فرهنگی ـ مذهبی داغستانی شهرستان کلاله تذکر داد.
بزرگواری نماینده کهگیلویه به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستان امام خمینی دهدشت تذکر داد.
بهمنی نماینده سراب به وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی در خصوص حل مشکلات اشتغال جوانان شهرستان‌های محروم، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی شهرستان سراب و به وزیر امور اقتصادی و دارایی در خصوص تسریع در بازپرداخت مطالبات غیرجاری بانک‌ها و مؤسسات غیردولتی تذکر داد.
احمدی نماینده نوشهر به وزیر نیرو در خصوص تسریع در اجرای طرح نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تذکر داد.
بنی‌هاشمی نماینده مشهد به وزیر امور خارجه در خصوص اقدام لازم دیپلماتیک پیرامون کشتار شیعیان در کشور مصر تذکر داد.
طاهری نماینده اقلید به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در تأمین پزشکان مراکز درمانی شهرستان اقلید تذکر داد.
افضلی‌فرد نماینده اردبیل به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تخصیص حق‌آبه شهرستان اردبیل از رودخانه قزل اوزن تذکر داد.
عزیزی فارسانی نماینده اردل به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص توضیح علت تخصیص اعتبارات کم برای طرح‌های آبخیزداری و صیانت از جنگل‌های بلوط استان چهار محال و بختیاری، به رئیس‌ جمهور در خصوص صدور دستور تجدید نظر در میزان اعتبارات استان چهار محال و بختیاری، به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تسریع در احداث مجتمع فرهنگی شهر شلمزار و کوهرنگ، به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص تسریع در تأمین آب زمین‌های کشاورزی شهرستان کوهرنگ، به رئیس ‌جمهور در خصوص صدور تسریع در اجرای طرح‌های گردشگری استان چهارمحال و بختیاری و به وزیر آموزش و پرورش در خصوص تسریع در پرداخت طلب مدارس شبانه‌روزی استان چهارمحال و بختیاری تذکر داد.
موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزرای کشور، جهاد کشاورزی و نیرو در خصوص تسریع در حل مشکلات کشاورزان شهرستان فلاورجان، به رئیس جمهور در خصوص تسریع در ابلاغ ارتقای تقسیمات کشاورزی روستاهای شهرستان فلاورجان و به رئیس‌ جمهور و وزیر ورزش و جوانان در خصوص تجدیدنظر در تصمیم غیرقانونی در خصوص صدور مجوز واردات خودروی خارجی به بازیکنان تیم ملی فوتبال تذکر داد.
ندیمی نماینده لاهیجان به وزرای علوم و کشور در خصوص نتیجه‌بخشی دستورات مبتنی بر دانشگاه فنی و کشاورزی و زنان همچنین تسریع در ارتقای تقسیمات کشوری بخش دیلمان و شیرجوخشت تذکر داد.
خدایی نماینده دلفان به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب‌ آشامیدنی روستاهای شهرستان دلفان تذکر داد.
احمدی نماینده دیر به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص جلوگیری از صید بی‌رویه ترال در شهرستان‌های کنگان و عسلویه تذکر داد.
امیرآبادی نماینده قم به رئیس ‌جمهور در خصوص لزوم جذب برگزیدگان چهاردهمین دوره جشنواره خوارزمی توسط بنیاد نخبگان تذکر داد.
نگهبان سلامی نماینده خواف به وزیر خارجه در خصوص اقدام دیپلماتیک برای آزادسازی دو تن از هموطنان محبوس در افغانستان تذکر داد.
امامی نماینده گرگان به وزرای جهاد کشاورزی، صنعت و معدن در خصوص لزوم افزایش قیمت خرید گندم به صورت تضمینی تذکر داد.
تأمینی نماینده رشت به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت در خصوص جلوگیری از واردات بی‌رویه برنج‌های بی‌کیفیت خارجی و به رئیس ‌جمهور  و وزیر راه و شهرسازی در خصوص تسریع در اجرای طرح راه‌آهن قزوین ـ گیلان تذکر داد.
قادری نماینده شیراز به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب شرب دهستان‌های رحمت‌آباد و بخش شرقی شهر شیراز تذکر داد.
هاشمی نخل‌ ابراهیمی نماینده میناب به وزرای نیرو و بهداشت در خصوص حل مشکلات شبکه انتقال، برق جاسک، تسریع در تأمین پزشکان و تجهیزات بهداشتی درمانی در شهرستان‌های جاسک، بشاگرد، رودان و میناب، به وزرای راه و شهرسازی و نیرو در خصوص تسریع در احداث جاده‌های روستاهای جاسک، بشاگرد، رودان، سیریک، تسریع در احداث مجتمع‌های آب شیرین‌کن بندرعباس، سیریک و جاسک و تسریع در تأمین آب شرب روستاهای شهرستان‌های رودان، بشاگرد و سیریک تذکر داد.
منوچهری نماینده پاوه به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در احداث بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان روانشهر، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص اصلاح و تعمیر جاده‌های روان‌سور، جوانرود، به وزیر نیرو در خصوص تسریع در تأمین آب شرب منطقه اورامانات و به وزیر بهداشت در خصوص تسریع در احداث دانشکده پرستاری مامایی جوانرود تذکر داد.
بیرانوند نماینده بروجرد به وزیر نیرو در خصوص ضرورت احداث سد گرلو در شهرستان بروجرد، به وزیر راه و شهرسازی در خصوص احداث بیمارستان آیت‌الله بروجردی شهرستان بروجرد و به وزیر راه و شهرسازی در خصوص جاده لرستان و استان مرکزی تذکر داد.
حسینی نماینده قصرشیرین به رئیس‌ جمهور در خصوص صدور دستور پرداخت اضافه کار کارکنان دولت، به وزیر آموزش و پرورش پیرامون ارائه توضیح در خصوص علت تبعیض در ارتقای رتبه شغلی عالی به فرهنگیان استان کرمانشاه و به رئیس‌ جمهور در خصوص صدور دستور و مزایای سالانه کارمندان استان کرمانشاه و لزوم رعایت عدالت در ارتقای شغلی کارکنان دولت تذکر داد.
طبیب‌زاده نماینده تهران به وزیر ورزش و امور جوانان در خصوص توضیح علت صدور مجوز واردات خارجی به بازیکنان تیم ملی فوتبال تذکر داد.
جدگال نماینده چابهار به وزیر نیرو در خصوص تسریع در آبرسانی به روستاهای چابهار،‌کنارک و نیک‌شهر تذکر داد.
رستمیان نماینده دامغان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم نظارت و کنترل کیفیت سموم دفع آفات کشاورزی تذکر داد.
آذین نماینده رفسنجان به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص لزوم نظارت و کنترل کیفیت سموم دفت آفات کشاورزی تذکر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار