امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۰:۵۸
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 167
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۱۰
تعداد بازدید: 458
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) دوازدهمین دوره آموزشی و فرهنگ سازی بورس از اول اردیبهشت ماه سال جاری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) دوازدهمین دوره آموزشی و فرهنگ سازی بورس از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود.

سیدمحمد هاشمی‌نژاد، مدیر توسعه فرهنگبه گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) دوازدهمین دوره آموزشی و فرهنگ سازی بورس از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز می شود.

سیدمحمد هاشمی‌نژاد، مدیر توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری گفت: در راستای فرهنگ‌سازی و آشنایی عموم مردم با بازارسرمایه و آشنایی با سرمایه‌گذاری در بورس و الزامات آن و همچنین استقبال مناسب مردم از برگزاری این دوره‌ها، دوازدهمین دوره آموزشی و فرهنگ‌سازی بورس از ابتدای اردیبهشت ماه 92 آغاز می شود. علاقه مندان برای شرکت در این دوره‌ می‌توانند از 17 تا 21فروردین‌ ماه92 برای ثبت‌نام اقدام کنند.

وی عنوان کرد: این مجموعه دوره‌ها در قالب هفت جلسه آموزشی با عناوین: مفاهیم اولیه بورس و فرآیند سرمایه‌گذاری، معاملات بر خط (Online)، معاملات آتی اوراق بهادار، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک، حقوق سرمایه‌گذاران، صورت‌های مالی و روش‌های تحلیل، ابزارهای نوین مالی خواهد بود که به طور مرتب روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه هر هفته از ساعت 14 تا 16 در طبقه دوم تالار معاملات بورس اوراق بهادار تهران به‌صورت رایگان برگزار می‌شود.

هاشمی‌نژاد خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان با توجه به ظرفیت محدود کلاس‌ها در زمان‌بندی تعیین شده برای ثبت‌نام اقدام کنند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها