امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16706
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در نطق میان‌دستور خود با اشاره به حضور پرشکوه مردم در پای صندوق‌های رای گفت: از مردم با بصیرت اصفهان که در حماسه سیاسی پای صندوق‌های رای آمدند تشکر می‌کنم.

وی افزود: آقای روحانی از این فرصت استفاده کنند تا تحریم‌ها کم شود البته نمونه آن عذرخواهی وزیر امور خارجه کانادا است. البته عذرخواهی کافی نیست بلکه باید جبران شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنایت‌های صورت گرفته توسط تروریست‌‌ها در کشورهای مسلمان گفت: کشور عربستان لائیک است اما تروریست‌هایی را می‌پروراند که امامان جمعه را در بحرین، پاکستان و مصر ترور می‌کنند.

کامران گفت: پایه این درگیری‌ها و اختلافات که امروز در جهان اسلام وجود دارد، یهودیت است. صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها این تروریست‌ها را پرورش می‌دهند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت وحدت هرچه بیشتر در عرصه سیاسی برای مقابله به تفرقه گفت: امروز باید حول محور ولایت در داخل و همچنین تدابیر ایشان در خارج و با آرامش کارها را جلو ببریم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده از آدم‌هایی جوان در کابینه گفت: باید از کسانی استفاده شود که برای مردم کار کنند. ما باید مصرف‌مان کم و تلاش‌مان زیاد باشد، متاسفانه ما از ابتدای انقلاب دائم به سمت اشرافی‌گری بیشتر حرکت کرد‌یم.

کامران همچنین با اشاره به ضرورت تکریم ارباب‌رجوع گفت: من واقعا دچار غم می شوم وقتی در جایی مراسم بزرگداشتی برای شهیدی می گیرند و آن مراسم سوت و کور است اما اگر مادر  وزیر یا وکیلی فوت شده باشد چه مراسم‌ها که برگزار نمی‌شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی همچنین به مشکلات کشاورزی مردم استان اصفهان اشاره کرد و گفت: باید به کشاورزان این استان توجه بیشتری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها