امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16710
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدمحمد حسینی ظهر امروز در حاشیه نشست اعضای هیئت موسس جبهه اعتدال و عقلانیت با بیان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، سیدمحمد حسینی ظهر امروز در حاشیه نشست اعضای هیئت موسس جبهه اعتدال و عقلانیت با بیان اینکه عده‌ای خارج از حلقه مشاوران رئیس‌جمهور منتخب بر اساس برداشت‌های شخصی افرادی را برای بدنه دولت پیشنهاد می‌کنند، اظهار داشت: این در حالی است که به نظر ما این گمانه‌زنی‌ها برای مطرح کردن افراد و تحت فشار گذاشتن رئیس‌جمهور انجام شده و علاوه بر ایجاد نوعی انتظار در افکار عمومی، نماد بارز بی تقوایی سیاسی است. 

وی از رسانه‌ها به عنوان چشم بیدار جامعه نام برد و افزود: اخیرا  یک خبرگزاری برای هر وزاتخانه پنج گزینه را معرفی و مدعی است که یکی از این افراد گزینه قطعی هر وزارتخانه است، در حالی که بنا بر اخبار موثق حجت‌الاسلام روحانی اساسا هیچ‌گونه رایزنی با بسیاری از افراد مورد اشاره نداشته و لیست‌های منتشر شده صرفا گمانه‌زنی است.

حسینی ادامه داد: رسانه‌ها با هوشیاری و بصیرت خود نباید درگیر مسائل حزبی و جناحی شوند و به نوعی بازیچه گروه‌های سیاسی قرار گیرند.

عضو هیئت موسس جبهه اعتدال و عقلانیت ادامه داد: کسانی که با فضاسازی رسانه‌ای افکار عمومی را نسبت به کابینه آینده مخدوش می‌سازند، مصداق دشمنان ملت و دولت آینده هستند و دولت تدبیر و امید قطعا جای این گونه افراد نیست.
انتهای پیام/70005/صا20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها