امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۳:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16712
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 60
به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ، ناظران بازار می‌گویند میزان فروش آیفون کاهش یافته و استقبال از آن مانند ماه‌های گذشته نیست. تشدید رقابت دیگر شرکت‌ها ...

به گزارش فارس به نقل از بلومبرگ، ناظران بازار می‌گویند میزان فروش آیفون کاهش یافته و استقبال از آن مانند ماه‌های گذشته نیست. تشدید رقابت دیگر شرکت‌ها و عملکرد نامناسب مدیریتی اپل از جمله عوامل کاهش ارزش سهام این شرکت اعلام شده است.

هفته گذشته ارزش سهام اپل ابتدا با کاهش 2.7 درصدی به 402.54 دلار به ازای هر سهم سقوط کرد. با ادامه این وضعیت ارزش هر سهم اپل به رقم 398.05 دلار رسید. ارزش سهام اپل امسال در مجموع 24 درصد سقوط کرده، اما مجموع ارزش سهام شرکت های بزرگ فناوری در سال جاری میلادی تنها 10 درصد سقوط نموده است.

کارشناسان می‌گویند پس از آنکه تیم کوک مدیریت شرکت اپل را در دست گرفت، مدتها طول کشید تا بتواند محصول جدیدی را عرضه کند که بتواند توجه کاربران را به خود جلب کند و در این عرصه هم وی چندان موفق نبود.

آمار نشان می‌دهد اپل در نیمه دوم سال 2012 تنها توانسته 85 میلیون واحد آیفون به فروش برساند که این امر از رقم پیش‌بینی شده 110 میلیون واحدی بسیار کمتر است.

انتهای پیام/ آ
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها