امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16714
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 141
به گزارش فارس به نقل از وایرد، پیش از این هم برنامه‌های خاص خبرخوان مانند Zite از سوی شرکت‌های اینترنتی عرضه شده بودند، اما شرکت AOL با اعلام خبر ...

به گزارش فارس به نقل از وایرد، پیش از این هم برنامه‌های خاص خبرخوان مانند Zite از سوی شرکت‌های اینترنتی عرضه شده بودند، اما شرکت AOL با اعلام خبر عرضه برنامه خبرخوان اختصاصی توجه ناظران را به خود جلب کرده است.

قرار است این برنامه موسوم به AOL Reader طراحی ساده و جمع و جوری داشته باشد، اما همه امکانات ریدر محبوب گوگل را نیز در خود بگنجاند. کاربران با استفاده از حساب کاربری خود در AOL یا ایجاد یک حساب کاربری در این سایت می توانند از امکانات یاد شده بهره مند شوند.

به اشتراک گذاری منابع خبری، امکان جستجوی منابع متعدد، دکمه تنظیمات برای دسترسی به امکانات بیشتر، قابلیت وارد کردن فایل‌های OPML از ریدرهای دیگر به این ریدر از جمله امکانات برنامه یاد شده است.

برنامه AOL Reader برای مشاهده انواع محتوا در چهار حالت مختلف قابل برنامه ریزی است. نمای ساده که در قالب آن در صورت کلیک بر روی هر عنوان ادامه محتوا به نمایش درمی آید. نمایی در قالب برگه‌‌های مختلف که یادآور رابط کاربری گوگل ریدر است، نمای کامل با جزییات فراوان و نمای دو تکه که در آن مقالات در سمت چپ دیده می شوند و مطالب تمام متن در سمت راست قرار می گیرند.
انتهای پیام/آ  
برچسب ها:
آخرین اخبار