امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16715
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 148
یکی از عادات قدیمی مردم برای نشان دادن علامت گفت‌وگوی تلفنی گرفتن دست در کنار صورت به‌گونه‌ای بود که سه انگشت وسط خم می‌شد و دو انگشت دیگر در کنار ...

یکی از عادات قدیمی مردم برای نشان دادن علامت گفت‌وگوی تلفنی گرفتن دست در کنار صورت به‌گونه‌ای بود که سه انگشت وسط خم می‌شد و دو انگشت دیگر در کنار گوش و دهان قرار می‌گرفت تا فرد حالت گوشی تلفن را با دست خود نشان دهد.  

به گزارش فارس به نقل از آی‌تی‌پی، به دنبال انتشار اخباری در مورد ساعت هوشمند اپل و عینک هوشمند گوگل، "سین مایلز"(Sean Miles) که یک طراح انگلیسی در شرکت Designworks است، یک دستکش چرمی ساخته است که می‌تواند به عنوان تلفن هم مورد استفاده قرار گیرد.
در این دستکش انگشت شست به عنوان اسپیکر برای گوش دادن به صدای طرف مقابل مورد استفاده قرار می‌گیرد و انگشت کوچک هم به عنوان میکروفون به کار می‌رود.

مایلز در این دستکش از یک گیرنده بلوتوث استفاده کرده است که می‌تواند به صورت بی‌سیم به هر تلفنی متصل شود و علاوه بر این،‌ یک سیستم ورودی USB به کار گرفته شده است که انرژی مورد نیاز دستکش را شارژ می‌کند.

در بخش انگشت کوچک این دستکش یک میکروفون کار گذاشته شده است و در بخش انگشت شست هم یک بلندگوی کوچک وجود دارد و مایلز در این سیستم سعی کرده است از یک فرآیند طبیعی برای برقراری تماس‌های تلفنی بهره ببرد.

این طراح در خصوص محصول جدید خود توضیح داد: «مشکل ما برای ساخت این محصول استفاده از سیستم‌های الکترونیکی بود که بتوان آن‌ها را در یک دستکش معمولی به کار برد».
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار