امروز : پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 29
۱۸:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16722
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 210
به گزارش فارس به نقل از یورونیوز، وی که در یک کنفرانس مطبوعاتی حضور یافته بود از دریافت درخواستی در این زمینه خبر داد و افزود: در مورد وضعیت اسنودن ...

به گزارش فارس به نقل از یورونیوز، وی که در یک کنفرانس مطبوعاتی حضور یافته بود از دریافت درخواستی در این زمینه خبر داد و افزود: در مورد وضعیت اسنودن با روسیه هم در تماس است.

ریکاردو پاتینو آروکا وزیر خارجه اکوادور که در ویتنام به سر می برد افزود: همه ما می دانیم که اسنودن به روسیه رفته و در آنجا به سر می برد. دولت روسیه باید تصمیم بگیرد که چگونه می خواهد بر اساس قوانین داخلی روسیه با این موضوع برخورد کند.

وقتی خبرنگاران از وزیر خارجه اکوادور در مورد محل اختفای اسنودن سوال کردند وی پاسخ منفی داد، ولی افزود: ما نمی توانیم اطلاعات خاصی در مورد محل اختفای اسنودن را در این لحظه با شما به اشتراک بگذاریم. ما چنین اطلاعاتی نداریم و نمی توانیم آن را به اشتراک بگذاریم.

در حال حاضر تحقیقات قضایی در مورد عملکرد اسنودن در آمریکا آغاز شده و در حالی که بسیاری از مردم وی را به علت افشاگری در مورد جاسوسی کاخ سفید از شهروندان قهرمان ملی می دانند دولت معتقد است که وی امنیت ملی ایالات متحده را به خطر انداخته و به همین علت باید محاکمه شود.

اسنودن در آخرین اظهار نظر عمومی گفته بود وقتی از اصلاح امور توسط دولت اوباما ناامید شده دست به افشاگری زده و چون امیدوار به محاکمه عادلانه خود نیست تمایلی برای بازگشت به آمریکا ندارد.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار