امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۳:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16727
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 154
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، سیستم های پرداخت مالی دولت فرانسه که به Chorus شهرت دارد سرانجام بعد از یک دوره اختلال چهار روزه از دیروز در ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، سیستم های پرداخت مالی دولت فرانسه که به Chorus شهرت دارد سرانجام بعد از یک دوره اختلال چهار روزه از دیروز در دسترس قرار گرفت.

گفته شده که اختلالی در سرورها و خدمات یاد شده از چهارشنبه گذشته عامل اصلی نقص فنی چهار روزه اخیر بوده است. مشکل در سیستم های یاد شده دسترسی 25 هزار کاربر و اپراتور سیستم یاد شده را نیز به آن قطع کرد.
البته برنامه جانبی دیگری که بر روی این سیستم نصب شده بود توانست به 30 هزار کاربر خود خدمات رسانی کند.

ظاهراً عامل اصلی این مساله راه اندازی ناگهانی سیستم اطفای حریق در اتاق نگهداری سرورها بوده است. راه اندازی این سیستم که بر اثر اشتباه یکی از پیمانکاران صورت گرفته به تعدادی از سرورهای نگهداری اطلاعات آسیب وارد کرد. در این میان تعدادی از صاحب نظران از اینکه تمهیدات لازم برای راه اندازی سریع سرورهای آسیب دیده در نظر گرفته نشده است، انتقاد کردند.

منابع نزدیک به دولت آسیب های وارده به سرورها را بسیار شدید ارزیابی کرده و می گویند برخی از آنها با چنان شدتی آسیب دیده اند که بازیابی اطلاعات ذخیره شده بر روی آنها ممکن نیست.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها