امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16728
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش فارس به نقل از ای ویک، رقابت‌های دو شرکت بیشتر در زمینه خدمات پایگاه داده و عرضه برنامه های تجاری برای شرکت های مختلف بوده، اما به تازگی ...

به گزارش فارس به نقل از ای ویک، رقابت‌های دو شرکت بیشتر در زمینه خدمات پایگاه داده و عرضه برنامه های تجاری برای شرکت های مختلف بوده، اما به تازگی ضروریات کاری دو طرف را به سمت همکاری با یکدیگر سوق داده است.

مایکروسافت اعلام کرده که از این پس سرویس کلود خود موسوم به ویندوز آزور را به گونه ای ارتقا خواهد داد که قادر به اجرای برنامه های دیتابیس اوراکل  و ابزار مختلف طراحی شده بر مبنای لینوکس و جاوا باشد.

اوراکل نیز در مقابل از تمامی نرم افزارهای مبتنی بر ویندوز آزور پشتیبانی می کند و نسخه ای از لینوکس تجاری خود را که سازگار با ویندوز آزور باشد عرضه می نماید.
توافق دو طرف به خصوص از آن جهت جالب توجه است که اوراکل در ژوئن سال 2012 از عرضه خدمات کلود اختصاصی خود خبر داده بود که هیچ سازگاری با سرویس کلود مایکروسافت نداشت.

مدیران عامل دو شرکت مایکروسافت و اوراکل ضمن صدور بیانیه ای مشترک خبر یاد شده را تایید کرده و از ارائه جزییات بیشتر در این زمینه در آینده خبر داده اند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها