امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16734
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 108
مسعود اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: مجمع هماهنگی‌ تشکل‌های کشاورزی ...

مسعود اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: مجمع هماهنگی‌ تشکل‌های کشاورزی با رایزنی تشکل‌ها و بررسی سوابق و عملکرد، افراد پیشنهادی تصدی وزیر جهاد کشاورزی در دولت یازدهم را مطرح کرد.

رئیس مجمع هماهنگی تشکل‌های کشاورزی در مورد افراد پیشنهادی تصدی وزارت جهاد کشاورزی افزود: در اولویت اول محمدباقر قالیباف و محسن رضایی به دلیل برنامه‌های بسیار مناسبی که در تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری ارائه کردند قرار دارند.

وی ادامه داد: ویژگی‌های این دو شخصیت که می‌توانند منابع بسیار مناسبی را به بخش تزریق کنند برای بخش کشاورزی مفید است.

اسدی همچنین گفت: در صورتی که قرار باشد گزینه‌های وزارت جهاد کشاورزی از بین افراد با تخصص کشاورزی باشند 5 گزینه به شرح زیر پیشنهاد می‌شود: عیسی کلانتری (دبیر کل خانه کشاورز و وزیر دولت‌های سازندگی و اصلاحات)، عبدالمهدی بخشنده (رئیس فعلی هلدینگ کشاورزی سازمان بنیاد جانبازان)، صفدر حسینی (وزیر کار و وزیر اقتصاد دولت اصلاحات)، حبیب‌الله بوربور (معاون بانک ملت)، حسین صفایی (مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار تهران).

اسدی در پاسخ به اینکه آقایان قالیباف و رضایی چه سنخیتی با وزارت جهاد کشاورزی دارند، گفت: کشاورزی احتیاج به وزیری دارد که منافع بخش کشاورزی را تأمین کند و از منابع ملی به نحو مطلوب استفاده کند.

وی ادامه داد: این شخصیت‌ها با ویژگی‌هایی که دارند می‌توانند منابع خوبی را از مجلس بگیرند همچنین برنامه‌های خوبی را هم در زمان تبلیغات انتخابی ارائه دادند. 

رئیس مجمع هماهنگی تشکل‌های کشاورزی تصریح کرد: بخش کشاورزی به دنبال مدیری کارآمد و به اصطلاح قلدر است تا بتواند منابع مالی را از مجلس بگیرد و به بخش تزریق کند در عین حال قوانین را به شکل مطلوب اجرایی کند.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها