امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16743
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 107
از زمانی که گوشی هوشمند HTC One با بدنه آلومینیومی خود توانست محبوبیت فراوانی نزد کاربران کسب کند، شایعات منتشر شده نشان می‌دهد سامسونگ هم به دنبال ...

از زمانی که گوشی هوشمند HTC One با بدنه آلومینیومی خود توانست محبوبیت فراوانی نزد کاربران کسب کند، شایعات منتشر شده نشان می‌دهد سامسونگ هم به دنبال استفاده از مواد جایگزین در بدنه نسل جدید گوشی‌های خود است.

به گزارش فارس به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، سامسونگ قصد دارد ماده کاملا متفاوتی را در نسل جدید محصولات خود به کار برد و این طور که منابع آگاه گزارش داده‌اند، این شرکت کره‌ای فیبر کربنی را برای بدنه گوشی‌های جدید خود در نظر گرفته است.

گروه پتروشیمی و SGL که یکی از زیرمجموعه‌های سامسونگ محسوب می‌شود، وظیفه ساخت ابزارهای الکترونیکی و صنعتی از مواد کربنی را برای سامسونگ و بازار کره برعهده دارد.
بدیهی است که بیشتر فیبرهای کربنی برای محصولات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند و تا کنون در بسیاری از اخبار اعلام شده است که محصولات الکترونیکی نیز بستر مناسبی برای به‌کارگیری این فیبرهای کربنی محسوب می‌شوند.

فیبرهای کربنی وزن بسیار کمی دارند و کاهش وزن گوشی‌های هوشمند از جمله مواردی محسوب می‌شود که شرکت‌های تولیدکننده آن را مدنظر قرار می‌دهند.

منابع آگاه هنوز اعلام نکرده‌اند که کدام یک از محصولات سامسونگ با بدنه فیبری ساخته خواهد شد و در مقابل، از چه زمان نخستین نمونه از این دستگاه در بازار کره به فروش خواهد رسید.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها