امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16751
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۲
تعداد بازدید: 101
به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، قیمت جهانی نفت در اثر بیم از کاهش نقدینگی در چین و حذف محرک‌های اقتصادی آمریکا که نگرانی در ...

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، قیمت جهانی نفت در اثر بیم از کاهش نقدینگی در چین و حذف محرک‌های اقتصادی آمریکا که نگرانی در مورد تقاضا در جهان را افزایش داده است، کاهش یافت.

هر بشکه نفت سبک آمریکا با 32 سنت کاهش به 94.86 دلار در هر بشکه رسید. قیمت هر بشکه نفت برنت نیز با 25 سنت کاهش به 100.91 دلار در هر بشکه رسید.ژ

در لحظه انتشار این خبر، هر بشکه نفت سبک آمریکا و نفت برنت با اندکی افزایش به ترتیب به 95.55 و 101.41  دلار در هر بشکه رسید.

بانک مرکزی چین برنامه ای‌برای کاهش نقدینگی در بازارها طرح کرده است.

دو مقام فدرال رزرو نیز از پایان دادن قریب‌الوقوع به محرک‌های پولی این بانک خبر دادند و گفتند: فروش‌های یکجا که اخیرا در بازارهای مالی صورت می‌گیرد، دلیلی برای نگرانی ندارد.

خط لوله نفتی کانادا که تقریبا روزانه یک میلیون بشکه نفت از میدان نفتی آلبرتا انتقال می‌دهد و بیشتر آن را به امریکا ارسال می‌کند، همچنان در روز دوشنبه پس از اینکه در تعطیلات آخر هفته نشتی در این خط لوله کشف شد بسته ماند. 

هر بشکه نفت سبد نفتی اوپک نیز روز گذشته 98.33 دلار معامله شده است که نسبت به روز جمعه آخرین روز بازارهای جهانی 1 دلار و 49 سنت کاهش یافته است. هر بشکه نفت سبد نفتی اوپک روز جمعه 99.82 دلار فروخته شده بود.
انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها