امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16757
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: پیچیدگی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیروس سجادیان اظهار داشت: پیچیدگی روزافزون در عرصه زندگی اجتماعی، حوزه نیازهای اجتماعی را حساس کرده و از این رو نیازهای زندگی اجتماعی در بخش‌های انتظامی، امنیتی، خدمات انتظامی و مشاوره‌ای ضرورت حضور پلیس در زندگی مردم را بیش از هر زمان دیگری نمایان ساخته است.

این مسئول ادامه داد: تقویت تعامل پلیس با دستگاه قضایی موجب افزایش نظم و امنیت و ارائه خدمات به شهروندان در کشور می‌شود.

فرمانده انتظامی فارس افزود: دستگاه قضایی و نیروی انتظامی دو سازمان مکمل یکدیگر بوده و با پوشش فعالیت‌های خود با هنجارشکنان به شدت برخورد می‌کند.

سجادیان خاطرنشان کرد: هدف نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌ها کسب رضایت شهروندان بوده و لازمه بالا بردن رضایت مردم همکاری و تعامل مجموعه نیروی انتظامی و دستگاه قضا است.

وی در پایان با تبریک هفته قوه قضائیه به مسئولان دستگاه قضا اظهار امیدواری کرد که تعامل و هم‌اندیشی بیشتر باعث همدلی هر دو دستگاه برای مهار جرایم در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان شود که این مهم در استان فارس به عینه مشاهده می‌شود.

انتهای پیام/‌2448/ن/گ1003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها