امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۷:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16764
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 84
عباس مقتدایی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص جلسه روز یکشنبه این کمیسیون درباره طرح ...

عباس مقتدایی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس«توانا» در خصوص جلسه روز یکشنبه این کمیسیون درباره طرح نظام رتبه‌بندی معلمان، اظهار داشت: موضوعات اولیه و مقدماتی در این خصوص مطرح شد و با توجه به اهمیت موضوع و با مذاکراتی که در جلسات قبلی کمیسیون آموزش و تحقیقات در این خصوص انجام شده بود، اعضای کمیسیون به این جمع‌بندی رسیدند که امروز جلسه فوق‌العاده‌ای با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاونان و کارشناسان این وزارتخانه تشکیل شود.

وی افزود: با توجه به اینکه طرح نظام رتبه‌بندی معلمان دارای ابعاد مختلف اداری، اجتماعی و حتی فرهنگی است، امروز در خصوص شیوه اجرایی کردن این طرح و ابعاد مختلفی که باید در این خصوص برنامه‌ریزی شود با حضور وزیر و تمام اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به بحث و رایزنی پرداخته می‌شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان داشت: امیدواریم با تعیین ابعاد این امر بتوان قبل از استقرار دولت جدید، موضوع را در کمیسیون آموزش و تحقیقات به نتایج خوبی رساند و در اولین فرصت، نظام رتبه‌بندی معلمان را در صحن علنی مجلس مطرح کرد.

وی به موضوع تحقیق و تفحص از وزارت آموزش و پرورش که مقرر شده بود در جلسه امروز این کمیسیون بررسی شود، اشاره کرد و گفت: این موضوع هنوز در دستور کار قرار نگرفته است و از موضوعاتی است که بعداً به آن پرداخته می‌شود و اطلاع‌رسانی لازم نیز در این خصوص از طریق این کمیسیون، انجام خواهد شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها