امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 16765
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدعلی آقایی صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه تابستانی دبیرستان دخترانه بانو ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدعلی آقایی صبح امروز در حاشیه بازدید از پایگاه تابستانی دبیرستان دخترانه بانو صادقی سمیرم از فصل تابستان و اوقات فراغت به عنوان فرصتی ویژه برای یادگیری مهارت‌های اجتماعی یاد کرد و افزود: توجه به اوقات فراغت دانش‌آموزان و برنامه‌ریزی برای این سرمایه‌های گرانسنگ ملی کشور، یکی از دغدغه‌های مهم خانواده‌ها، متولیان و دست‌اندرکاران آموزش و پرورش است که البته آموزش و پرورش در این جریان نخستین متولی بوده و نقش اساسی را ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و نوجوانان ضروری است، افزود: اوقات فراغت دانش‌آموزان از جمله موضوعاتی است که اگر به درستی برای آن برنامه و طرحی داشته باشیم می‌توانیم گامی اساسی در راستای رشد، خلاقیت و شکوفایی این قشر پرشور برداریم؛ زیرا بعد از گذراندن 9 ماه تحصیل ضرورت دارد تا اوقات فراغت دانش‌آموزان با برنامه‌های متنوع، مناسب و ورزش پر شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره‌کل آموزش و پرورش سمیرم تصریح کرد: سال گذشته پنج پایگاه تابستانی در سمیرم برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده بود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از 2 هزار دانش‌آموز در این پایگاه‌ها ثبت‌نام کردند، گفت: تابستان امسال نیز شش پایگاه برای اوقات فراغت دانش‌آموزان با رویکرد افزایش مهارت‌های دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف راه‌اندازی شده است.

آقایی اضافه کرد: این پایگاه‌ها در رشته‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و آموزش قرآن پذیرای دانش‌آموزان سمیرمی در مقاطع مختلف تحصیلی هستند.

وی ادامه داد: در ایام فراغت تابستان باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که ضمن غنی‌سازی این ایام، زمینه بروز خلاقیت‌ها و نوآوری‌های دانش‌آموزان نیز فراهم گردد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره‌ کل آموزش و پرورش سمیرم گفت: خانواده‌ها باید توجه داشته باشند که اوقات فراغت فرزندانشان در فصل تابستان را به حساب تعطیلی کامل نگذارند و با برنامه‌ریزی مناسب و نظارت کافی در راستای غنی‌سازی اوقات فراغت آنها گام بردارند.
انتهای پیام/2301/ز30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها